Пресс-релизы

Компанія «ЗІП» подарувала дітям кольоровий куточок в Львівській лікарні

                В рамках соціального арт-проекту «Фарби життя», лакофарбна компанія «ЗІП» розфарбувала приміщення Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні. В  день міжнародного захисту дітей, компаній «ЗІП» подарувала дітям сонячний настрій і різнокольорове приміщення з неймовірними малюнками.

Головне завдання всеукраїнського арт-проекту «Фарби життя» – вдосконалити облаштування приміщень, де знаходяться діти, зробити ці приміщення більш комфортними і  естетично привабливішими. Київський пологовий будинок №2 став першим, хто взяв участь у соціальному арт-проекті и показав, як може кольорово перетворитися простір.

Сергій Коваленко, директор з маркетингу компанії «ЗІП» прокоментував: «Таким чином за допомогою нашої екологічної фарби Triora ми перетворили лікарню в більш комфортну і зробили сонячний куточок для дітей, що потребують медичної допомоги. Волонтерами на заході були представники конкурсу «Міс Львів» та міс «Львів 2012» Богдана Примак та моделі агенції «Ok`s models», а також одні з кращих моделей України – Світлана та Оксана Павлюк і капітан команди чемпіонів світу по футболу «Спеціально олімпіади» Роман Габа».

«Місія заходу полягає у покращенні психологічного стану дітей під час перебування у травмпункті. Позитивні та яскраві кольори створюють відповідний настрій і відволікає діточок від сумної причини їхньої появи у лікарні. Натомість сірість наганяє на мене депресію, а уявіть як відчувають себе дітки» – розказав голова САМІ, Породко Андрій

Партнерами проекту виступили:

-       Асоціація благодійників Україні;

-       Український форум благодійників;

-       Львівська громадська організація «САМІ»

-       журнал «Домашній Очаг»;

-       перше українське он-лайн співтовариство мам «Світ Мам»;

-       клуб щасливих мам mama.ua;

-       видавництво «Глоуберрі Букс»

Інформаційна довідка:

Промислове підприємство «ЗІП» засноване в 1995 році, у м. Дніпродзержинську і входить в п’ятірку найсильніших компаній в своїй галузі на території СНД. Має свою власну дистриб’юторську мережу. Засновник підприємства – Олег Іванович Захорольський. У портфель брендів входять такі відомі марки як «Triora», «Зебра» і «Мальва».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>